Kde sehnat levný, ale hezký nábytek?

Kde sehnat levný, ale hezký nábytek?

Chcete ve svém bytě udělat změnu, ale tak, aby vás moc nestála? V dnešní době seženete levný a hezký nábytek velmi jednoduše a během pár kliknutí. Samozřejmě můžete zkusit i bleší trh, ale rychlejším řešením, u kterého ani nevtáhnete paty z domu, je Market Place.

Market Place je jedno velké tržiště

Facebook nefunguje pouze jako doména pro komunikaci a sdílení, ale i jako platforma pro prodej. Takzvaný Market Place funguje jako jedno velké tržiště. Seženete na něm opravdu vše od oblečení, elektroniky, knih až po nábytek. Velmi často zde najdete nábytek, který vypadá jako nový, a za zlomek původní ceny. Důvody jsou jednoduché. Občas se lidi stěhují a chtějí se věcí zbavit, i když jsou relativně nové, nebo zkrátka zboží neodpovídá jejich představě, a tak jej vymění.

Přečtěte si takéHNOJIVO NA KVĚTINY, KTERÉ BĚŽNĚ NALEZNETE DOMA

Vše, co vás napadne

NA Market Place seženete sedací soupravy, skříně, jídelní stoly, komody, židle, křesla. Zkrátka vše, co vás napadne. Skvělé také je, že si dle parametrů můžete nastavit požadovanou cenu, vzdálenost od vás, barvu, rozměry. A za pár kliků na vás vypadne to, co hledáte.

Naučte se pravidla smlouvání

Tak, jako na fyzickém tržišti i na Market Place se vám budou hodit smlouvací praktiky. Pokud cena není taková, jakou si představujete, nebojte se prodávajícího zeptat, zda není ochotný ji trochu snížit. V ideálním případě naleznete kompromis, ze kterého vytěžíte oba. Myslete také na to, jak byste k prodeji přistupovali vy sami, a tak prodávajícího zbytečně neoškubejte. Nebojte se ale napoprvé říct co nejnižší cenu, abyste se společnými silami dostali na částku, kterou jste původně zamýšleli.