Podzimní dekorace do domu i bytu

Podzimní dekorace do domu i bytu

Venku se to už pomalu začíná barvit do podzimních tónů, a tak rozhodně není od věci, zahalit do podobného stylu i váš byt či dům. A nemusí se rozhodně jednat o kýčovitou výzdobu naplněnou listy a halloweenskými doplňky. Ukážeme vám, jak si vyrobit jednoduché a vkusné dekorace do vaší domácnosti, které jí dají nádech podzimu.

Zpomalte čas a prodlužte si dobu, ve které váš byt zaplní výzdoba vánoční, na tu je ještě opravdu brzo, i když to tak z nabídky nákupních center nevypadá. Podzimní dekorace si můžete jednoduše vyrobit doma, a to z věcí, které najdete běžně v přírodě. Poradíme vám, jak na to.

Dýňová sezóna

Před tím, než si z hokkaido uděláte polévku nebo rizoto, vám dobře poslouží jako výzdoba. Dýně je skvělou potravinou, která vám doma vydrží dlouhou dobu před zpracováním. Můžete ji také snadno vydlabat a udělat si z ní stylový stojan na svíčku. Dýně jsou ovšem efektní samy o sobě, aniž byste s nimi něco dělali.

Věnec z kaštanů

Oblíbenou podzimní aktivitou je sbírání kaštanu. Co s nimi ale poté děláte? Pokud je pravidelně nevozíte pro lesní zvěř, pak z nich můžete udělat jednoduchou výzdobu bytu. Stačí koupit polystyrenový věnec, na který pomocí tavné pistole nalepíte kaštany. Věnec dozdobte stuhou nebo podzimním listím a zavěste na dveře.

Přečtěte si také: Kvalitní svačinky rychle a jednoduše

Suché plody podzimu

Podzim je znamením teplých odstínů a barev. Nasbírejte si do vázy obilí, barevné listí a šípky a nechte vysušit. Tato jednoduchá přírodní dekorace působí v interiéru velmi nenásilně a stylově. Plody doplňte sušenými větvičkami a máte hotovo.