Wellness na vlastní zahradě

Wellness na vlastní zahradě

Podzim už je tady a s ním i chladné počasí, které láká k tomu zachumlat se do deky a číst si. Pokud si chcete doma dopřát maximální komfort a vytvořit relaxační místo k odpočinku a pohodě, máme pro vás jednoduché tipy na to, jak doma udělat profesionální wellness.

Vířivka

Nejlepší možností, jak relaxovat a v nízkých venkovních teplotách prohřát své tělo, je vířivka. Můžete si vybrat z mnoha typů i velikostí vířivek, které vás nejen zahřejí, ale dopřejí vám také příjemnou masáž pomocí vodních trysek. Vířivku můžete umístit ven, kde můžete pohodlně vdechovat studený venkovní vzduch, a nebo přímo dovnitř domu, kde je ale potřeba vyřešit také odvětrávání, aby se chlór dostával ven.

Přečtěte si také: KVALITNÍ SVAČINKY RYCHLE A JEDNODUŠE

Sauna

Malou domácí saunu si můžete pořídit i za příznivou cenu, která vás nezruinuje. Vleze se téměř kamkoliv a v zimě za ni budete určitě rádi. Je jen na vás, zda preferujete suchou finskou saunu nebo univerzální infrasaunu. Výhodou sauny je, že vám stačí několik desítek minut denně a zlepší se vám prokrvování těla i imunita. Pokud navíc zvolíte po sauně studenou sprchu, můžete si být jistí, že v zimě jen tak nenachladnete.

Masáž

Není nic jednoduššího, než si doma udělat malé masážní studio. Stačí vám k tomu masážní olej, vonné svíčky a příjemná hudba. Nejen, že se jedná o skvělý způsob, jak se zrelaxovat, ale je to také skvělá příležitost o romantickou chvilku s vaším partnerem.