Jak si naladit domov na přicházející podzim?

K podzimu neodmyslitelně patří barvy, zářivé pestré a do teplých tónů. Pokud si chcete podzimně nadekorovat i své bydlení, měli byste stejné tóny promítnout i do interiéru. Zároveň se vyhýbejte umělým materiálům a využívejte vše, co najdete v přírodě!

Co příroda dala

Spadané listí, větvičky, dýně, bobule, sušená tráva, seno, později kaštany, žaludy a podobně. Příroda nabízí mnoho materiálů a věcí, které lze během dekorování využít a které jsou pro toto roční období typické.

Podzimní věnce

Že věnce patří jen k Vánocům, možná Velikonocům? Ale kdeže! Pokud zvolíte vhodné barvy a materiály, vykouzlíte podzimní věnec, který může zdobit nejen vaše dveře, ale i váš stůl či interiér. Doporučujeme použít suchou trávu, seno, větvičky, šišky a později kaštany.

Zdroj ilustrativních fotografií: Pinterest

Svíčky a světýlka

Takový velký rozdíl a přitom taková blbost! Útulnou atmosféru dodají všelijaké svíčky, světýlka a jiné ambientní osvětlení. To může nejen krásně zářit, ale pokud zvolíte vonné svíčky (ideálně přírodní, abyste nedýchali zbytečně toxické vůně), podzim budete ve vzduchu moct i cítit!

Nechte se inspirovat a buďte kreativní

Nebojte se zkoušet různé kombinace a použít nejrůznější dekorace dohromady. Inspirovat se můžete nejen přírodou, ale především i na internetu, skvěle poslouží sociální síť Pinterest, kde najdete nejrůznější návody a inspiraci, stačí zadat hesla jako „podzimní dekorace“ nebo „jak nadekorovat interiér na podzim“ a podobně.

Přečtěte si také:

http://www.hometoday.cz/netoxicka-domacnost-o-co-jde-a-jak-ji-vytvorit/