BOZP a PO firma Extéria

Proč se v případě vyřešení BOZP a PO obrátit na firmu Extéria?

V České republice se najde zhruba čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o bezpečnosti práce nebo o požární ochraně. Tato nevědomost může dostat podnikatele do velmi nepříjemných potíží, a to konkrétně tehdy, kdy přijde neohlášená kontrola ze státní správy. Mít vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu je totiž zákonnou povinností, o které musí vědět každá podnikající osoba. Jak však bylo zmíněno, v naší republice se najde více jak čtyřicet procent podnikatelů, kteří o BOZP a PO nemají ani zdání.

Podnikatelé však mohou zůstat v nevědomosti, pokud si zaplatí firmu, která se jim o bezpečnost práce a požární ochranu postará. Takovou firmou je firma Extéria, s. r. o., která se už sedm let zabývá tím, že pomáhá podnikatelům vypořádat se s neohlášenou kontrolou ze státní správy. Díky firmě se firmy porvou s kontrolou se stoprocentní úspěšností a minou je tak velké sankce, které se mohou dostat až do několika stovek tisíc korun.

Pokud nyní hledáte odborníka v oblasti BOZP a PO, svěřte se do rukou firmy Extéria. Přinášíme vám několik důvodů, proč s firmou začít spolupracovat.

1) Kvalitní služby

Kvalitou služeb je firma proslulá. Kromě kvalitní telefonické podpory je schopna poslat do podniku profesionální techniky, kteří se o vše podstatné postarají. Do nabídky služeb spadá i zhotovení dokumentace týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany, dále se firma postará o pravidelné školení, o úrazy na pracovišti a o vše, co s BOZP a PO souvisí.

2) Nízká cena

Kvalitní služby neznamenají, že firma je drahá. Naopak. V porovnání s konkurencí patří firma k nejlevnějším, což se ani zdaleka nepodepisuje na kvalitě služeb, které jsou na vysoké úrovni.

3) Kvalitní reference

O kvalitě a profesionalitě firmy Extéria mluví i reference a recenze na internetu psané stálými či bývalými klienty. Recenze jsou plné zkušeností a postřehů, pomáhají podnikateli se rozhodnout, jestli se do rukou firmy vložit. Na internetu dnes najdete stovky pozitivních referencí, firma samotná se pyšní tisícovkami spokojených klientů.