Jarní dekorace pro váš krásný domov

Jarní dekorace pro váš krásný domov

Přivítejte jaro i ve vašem bytě a vyrobte si nenáročné jarní dekorace. Máme tipy pro milovníky barev i klidných tónů a elegance. Jdeme na to! 

Budiž světlo 

Konečně začíná opět období v roce, kdy nás baví si svůj příbytek všemožně zdobit. Kdo by se neradoval, když je venku konečně příznivější teplota. Vyrobte si například příjemné svícny pro klasickou nebo elektrickou svíčku. Vezměte zavařovací sklenice a pomocí tavné pistole na její povrch přilepte jutu a proužek krajky. Ozdobená krása se hodí do každého interiéru, kterému vdechne lásku a klid domova. Přinesli jste si domů jarní kytku? Vyjměte svíčku a nalejte do sklenice vodu – rázem se promění v nádhernou vázu.  

Metla vymete chladné počasí 

Při procházce přírodou si doneste domů několik březových větviček a jednu pevnější, hrubou. Pevná větev bude sloužit jako základ pro výrobu metličky. Okolo silné větve pomocí provázku upevněte tenké větve a vytvořte tak dekorační metličku. Tavnou pistolí na ni připevněte dřevěné květiny. Celek zkrášlete také malými textilními mašličkami. Dekoraci si postavte před vchodové dveře a dejte světu jasně najevo, že zima právě skončila. Ať žije jaro! 

Krása ve dne i v noci 

Že se vám stýská po zimním něžném osvětlení vašeho domu? Stále více lidem dochází, že světélka jsou krásná po celý rok. Proto si do vašich truhlíků na oknech nezapomeňte přidat také světelný řetěz. Když se budete ve večerních hodinách vracet domů, potěší vás osvětlené krokusy, dřevěné tulipány, nebo třeba primule. Podobně pojměte i věnec na vstupní dveře, na který připevníte jednobarevný světelný řetěz.  

Jarní období je plné očekávání a pozitivní nálady. Dny se konečně prodlužují, počasí je přívětivější. Vytvořte si dekorace, které vám vyčarují úsměv na tváři.