Medově hnědá jako barva letošního roku ve světě bydlení

Medově hnědá jako barva letošního roku ve světě bydlení

Uvažujete nad tím, že budete letos modernizovat svou domácnost? To je rozhodně skvělý nápad. Rozhodnete se pro modernizaci vaší koupelny nebo obývacího pokoje? V současné době lze využít k modernizaci mnohé odborníky na svět bydlení, kteří vám poradí, co nejlepší bude pro vaše bydlení. Jestliže ale chcete svůj dům svěřit do rukou sobě, oceníte vědět, do jaké barvy své bydlení zařizovat. Letos bude barvou ve světě bydlení medově hnědá. A právě do tohoto barevného odstínu všechno krásně kombinujte.  

Pokud jste zvažovali bílou nebo červenou barvu, kterou jste chtěli zpestřit svůj dům, raději na oba barevné odstíny zapomeňte. Medově hnědá je barva letošního roku, právě do této barvy všechno krásně zařiďte. 

Koupelna do medově hnědé barvy 

Pokud se rozhodnete modernizovat koupelnu, v ideálním případě by v medově hnědém odstínu měly být zejména skřínky a poličky, které v koupelně jsou. Samozřejmě koberečky a květináče jsou další v pořadí, co musíte sladit do této barvy.  

Medově hněda barva i v jiných místnostech domu 

Koupelna samozřejmě není jedinou místností, která si zaslouží medově hnědý nádech. V jídelně se musí nacházet prostírání v tomto odstínu barvy, také přehozy přes židle mohou být v této barevné kombinaci. Co se týče kuchyně, sem patří medově hnědé nádobí, jako jsou talířky či misky.  

V obývacím pokoji lze novou moderní barvu najít na povlacích na polštářích, také na dekách a plédech. Do ložnice barvu dejte například v podobě povlečení nebo v podobě prostěradel či v podobě křesla.  

Medově hnědá barva by se měla nacházet zejména na bytových doplňcích, jako jsou mohutné, masivní závěsy, také rámečky na obrazy a již zmiňované plédy a povlaky na polštáře. Když v této barvě koupíte také linoleum nebo koberec, neuděláte krok stranou.