Mobilní domy. Moderní a nenáročné bydlení

Mobilní domy. Moderní a nenáročné bydlení

Pro ty, kteří touží po vlastní nemovitosti, neláká je byt a na dům nemají dostatek financí, existuje jednoduché řešení. Mobilní domy nabízejí svým uživatelům spoustu výhod. Bydlete ve stejném komfortu, jako ve zděném domě a užívejte si svobodu a jednoduché řešení.  

Jednoduchá konstrukce i demolice 

Zatímco zděný dům po svém postavení stojí dlouhodobě na místě a k demolici je třeba spousta peněz, zařízení a úsilí, u mobilního domu jde všechno snáze. Postaven je v krátkém časovém úseku, jelikož se skládá z předem připravených částí, které se na místě spojují. Pokud jde o malý dům, je namísto dopraven téměř nebo zcela vcelku. Nepotřebujete na něj dokonce ani stavební povolení, takže stačí jen vybrat vhodný pozemek a rozhodnout se, na jaké části dům necháte usadit.  

Můžete být i nerozhodní 

Zjistili jste, že oblast, kam jste se nastěhovali je plná otravného hmyzu, nerozumíte si se sousedem nebo vás ruší vedlejší silnice? S mobilním domem to není problém. Kdykoli můžete firmu požádat, aby vám dům za poplatek převezla na nový pozemek. Stejně jednoduše ho můžete také prodat, pokud se rozhodnete pro výměnu.   

Moderní vybavení 

Moderní mobilní domy nabízejí stejný komfort, jako ty zděné. Velmi dobře drží teplo díky materiálům, které fungují jako efektivní izolace. Také okna jsou vybavena často více vrstvami skel, takže se nemusíte bát, že byste v zimě mrzli. V létě se naopak uvnitř udrží příjemný chlad. Pro život je bydlení v mobilním domě ideální, protože je vše vyrobeno z nezávadných a většinou ekologických materiálů.  

Design podle vašeho gusta 

Mobilní domy jsou vytvářeny v různých návrzích a designových podobách. Záleží jen na vás, jakou zvolíte dispozici. Nejlevnější a základní varianty mají obdélný půdorys, ale některé modernější mají půdorys do tvaru L nebo mnohem složitější. Vždy však platí pravidlo, že i při složitější dispozici ušetříte více, než kdybyste se rozhodli pro běžný zděný dům.