Proměňte svůj obývací pokoj. Ať z něj dýchá originalita

Proměňte svůj obývací pokoj. Ať z něj dýchá originalita

Přijde vám vaše domácnost naprosto neoriginální? Pohráváte si s myšlenkou, že byste krapet pozměnili svou domácnost? Pokud ano, začnete u obývacího pokoje, který se mění opravdu hezky a rychle. Je totiž tolik možností, jak svůj obývací pokoj můžete pozměnit, vyšperkovat, změnit. Díky zařízení a doplňkům lze snadno udělat z malého obývacího pokoje pokoj velký, také je možné zařídit obývací pokoj do jednoho jediného stylu či je samozřejmě možné pokoj zařídit do více stylů najednou. Prozradíme vám, co změnit, přidat nebo ubrat, abyste z všedního obývacího pokoje vykouzlili místnost naprosto originální a jedinečnou.  

Vsaďte na barvy drahokamů 

Obyčejná červená nebo pastelově žlutá barva už jsou dávno out. Aktuálně frčí barvy drahokamů, tudíž smaragdově zelená nebo safírově rudá barva. Například lze v těchto barvách sehnat pohovky, které jsou nejčastěji sametové a velice příjemné na dotek. Pokud se pro barvy drahokamů rozhodnete, nebojte se je sladit s hnědými či jinými přírodními odstíny, které jim velice svědčí.  

Světlé barvy obývací pokoj hezky zvětší 

Říkáte si, že váš obývací pokoj není zrovna velký na pohled? Co ho opticky zvětšit například tak, že ho jinak zařídíte. Existuje tolik možností, jak s pomocí barev, doplňků a nábytku opticky zvětšíte obývací pokoj. Aby došlo k optickému zvětšení, měli byste vsadit hlavně na světlé odstíny barev. Vsaďte konkrétně na světle béžovou, šedou nebo třeba na hnědou barvičku, která bude ve světlých tónech.  

Nebojte se růžové 

Zejména pánové se zhrozí, když jejich partnerky navrhnou růžovou barvu. Jenže růžová barva rozhodně není špatná barva, dnes se bere za neutrální odstín, pokud je tedy světlounce starorůžový nebo pastelově růžová. Růžové světlé odstíny barev hrají hlavní roli v boho stylu nebo jdou ruku v ruce s minimalismem, tak to mějte na paměti.