Trendy v koupelnách pro následující rok

Trendy v koupelnách pro následující rok

Zařizujete si po delší době koupelnu, jelikož už doslova toužila po modernizaci? Plánujete ji rekonstruovat, ale ocenili byste předem vědět, co je zrovna v módě nebo co v módě bude? Trendy se nemění jenom v odvětví módy, ale trendy se také mění i ve světě bydlení. Zatímco letos byly trendy stanovené nějak, příští rok budou krapet jiné. Jelikož se však rok 2019 blíží ke svému konci, prozraďme si několik koupelnových trendů pro příští rok. Ať modernizace koupelny není zbytečná, naopak ať je in i v následujících měsících.  

Přírodní materiály se nosí 

Pokud máme vypíchnout materiál, který se v koupelnách bude držet i příští rok, je to dřevo. Pokud do své koupelny zakomponujete dřevěné doplňky, pokud do svých koupelen zakomponujete dřevo, pak uděláte ten nejlepší možný krok. Ten, kdo vám bude tvrdit, že jsou přírodní materiály stereotypní a nudné, ten se šíleně plete. Naopak jsou přírodní materiály to, co vdechne koupelně život.  

Samozřejmě nemluvíme jenom o zmiňovaném dřevu, ale mluvíme také o kamenech, kovu, betonu. Když si tedy budete kupovat nábytek do koupelny, když budete investovat do obkladů na stěny, pamatujte na tuto naši radu.  

Ještě pro vás máme jednu takovou radu. V případě, že budete investovat do dřeva, ať je dřevo především odolné. V koupelně se drží velká vlhkost, tudíž ať do dané dřevo unese.  

Rosegold patří do koupelen 

Co se týče barev, rozhodně se vyplatí všechno ladit do barvy rosegold čili do růžového zlata. Klasické kovové doplňky nejsou v kurzu, rosegold je na výsluní. Navíc perfektně jde ruku v ruce s barvami, které se budou v koupelnách příští rok nosit. Ke konkrétním trendy barvám patří hnědá, také zelená, šedá, bílá a béžová. V tomto případě lze říct, že s veškerými přírodními barvami neuděláte krok vedle.  

Rostliny do koupelny patří taky 

Samozřejmě nezapomínejte na rostliny, které do koupelen bezesporu patří. Jsou vkusnou dekorací, navíc dokážou pročistit vzduch lépe než jakákoli čistička vzduchu.